آموزش عیب یابی ویندوز 10 با استفاده از Windows Troubleshooter – لرن پارسی

برنامه نصب شده مانند سایر برنامهها در منوی Start وجود دارد و میتوانید آن را در ویندوز پیدا کنید. ما به شما خواهیم گفت که چگونه و از کجا در رایانه شخصی / لپ تاپ خود می توانید برنامه عیب یاب را پیدا کنید. حالا می توانید در حالت Safe Mode وارد سیستم خود شوید. در این مطلب از انزل وب نحوه اجرای برنامه های اندروید در ویندوز ۱۱ را آموزش دادیم. برای نصب اندروید ۱۱ روی کامپیوتر روی منوی استارت راست کلیک کنید و Windows Terminal (Admin) را انتخاب کنید.

در کادر کناری کادر جستجو نیز گزینه Slow را انتخاب کنید. قدم اول: از طریق تسکبار پنل ویجتها را باز کنید. صفحه ورود کاربری آمازون باز خواهد شد. در برخی از مدل های اندروید، فهرست بالای صفحه را باید با دو انگشت پایین بیاورید. همانطور که بالاتر گفتیم، اگر علاقهای به محل جدید قرارگیری منوی استارت و دکمههای تسکبار ندارید، میتوانید مانند ویندوز ۱۰ آنها را به سمت چپ منتقل کنید.

مایکروسافت با هر نسخه جدید ویندوز به سراغ منوی استارت تازهای میرود و چنین اتفاقی در ویندوز ۱۱ هم رخ داده. اگر اولین بار است که به اجرا برنامه اندروید در ویندوز ۱۱ میپردازید. شما میتوانید بهصورت دستی این پوشه را حذف کنید ولی در این صورت با هشداری روبرو میشوید که اگر یکبار آن را پاککنید دیگر قابل بازیابی نیست و چون حجمش بالاست در Recycle bin هم ذخیره نخواهد شد. اگر در به روزرسانی ویندوز ۱۰ با مشکل روبرو شدید، سعی کنید برنامه آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید و دوباره به روزرسانی را اجرا کنید. حال میتوانید اپها یا فایلهای دیگر را انتخاب و با لمس کردن دکمه Send آنها را به کامپیوتر خود ارسال کنید.

پس ما گزینه دوم یعنی Custom: Install Windows only (Advanced) را انتخاب میکنیم. سپس Windows Subsystem for Android را اجرا کنید. از این بخش و از گزینهی Choose an Option گزینهای به نام Troubleshoot را انتخاب کنید. سپس ProductId را انتخاب کنید. از فهرست، بزرگترین فایل را از لحاظ سایز انتخاب کنید. ضمنا با انتخاب این گزینه سیستم بطور اتوماتیک به جستجو و دانلود فایل ها خواهد پرداخت. دانلود Video Converter Pro 4.2 – تبدیل کننده ویدیو به. برای نصب برنامه اندروید روی ویندوز ۱۱ به سایت مایکروسافت بروید و Windows Subsystem for Android را دانلود کنید. یکی از قابل توجهترین تغییرات ویندوز ۱۱ مربوط به گوشههای گرد پنجرهها میشود.

در این سیستم عامل دیگر با گوشههای تیز روبهرو نیستیم و پنجرهها با گوشههای گرد، ظاهر مدرنتری به خودشان گرفتهاند و میتوانند در تجربه کاربری هم تاثیر مثبتی داشته باشند. بالاخره انتظارها به پایان رسید و مایکروسافت در مراسم امروزش از جدیدترین سیستم عاملش یعنی ویندوز ۱۱ رونمایی کرد. همانطور که در بیلد افشا شده دیده بودیم، ویندوز ۱۱ از نظر طراحی ظاهری شبیه به نسخه مدرنتر ویندوز ۱۰ است و مایکروسافت در طراحی آن از ویندوز 10X الهام گرفته، سیستم عاملی که این کمپانی توسعهاش را متوقف کرد. برای استفاده از تبلت یا گوشی اندرویدی تان به عنوان مانیتور، فقط باید گزینه های نمایش ثانویه را در ویندوز پیکربندی کنید.

برای بررسی اینکه چه مقدار فضای خالی بر روی درایو اصلی رایانه شما وجود دارد، ابتدا وارد My Computer شوید (نام این بخش بسته به سیستم عاملی که در از آن استفاده می کنید ممکن است متفاوت باشد) تا تمامی درایوها برایتان به نمایش درآید. البته این صفحه بسته به برند و مدل مادربرد ممکنه متفاوت باشه؛ ولی بهطور کلی این تنظیمات رو باید ببینین. پس از ساخت اکانت و ورود به آن، صفحه Amazon Appstore باز خواهد شد. در این صفحه فهرستی از برنامههای اندروید وجود دارد که شما میتوانید برای ویندوز ۱۱ نصب کنید. Windows Update بروید و ویندوز ۱۱ را آپدیت کنید.

منوی Windows Subsystem for Android در برنامه Microsoft Store باز خواهد شد. در ابتدا برنامه در پنجره Windows Subsystem for Android باز خواهد شد. امکان بهروزرسانی مستقیم ویندوز 10 به ویندوز 11 از طریق Windows Update نیز فراهم خواهد شد، اما تجربه نشان داده است که اکثر کاربران یک پیادهسازی جدید را ترجیح میدهند. اگر روی Start Menu راست کلیک کنید، Power User Menu را مشاهده خواهید کرد. بنابراین کاربرد این فولدر روشن است: اگر نمیخواهید هر بار پس از Restart یا روشن کردن کامپیوتر، نرمافزار و اپی را به صورت دستی اجرا کنید و ممکن است این کار را فراموش کنید، فولدر Startup کار شما را ساده میکند.

پسوردی که طی مراحل نصب ساختید را تایپ کنید، سپس گزینه Connect را انتخاب یا گزینه را فشار دهید. فضای مانده در هر زیر هر درایو مشخص شده؛ همچنین میتوانید روی یکی از درایوها کلیک راست کرده و گزینهی Properties را انتخاب کنید (C معمولا درایو سیستم است). اگر همه چیز خوب پیش برود، میتوانید آیکون برنامه را در منوی Start مشاهده کنید و روی آن کلیک کنید. اگر زبان شما فارسی شده است و میخواهید که آن را به انگلیسی تغیر دهید در همین قسمت باید بر روی گزینه persian یا بر روی لیست کشویی کلیک کرده و زبان persian یا Farsi را انتخاب کنید ، پس از این کار ممکن است از شما خواسته شود که ویندوز را ریستارت کنید ، این کار را انجام دهید تا زبان ویندوز شما تغییر کند.

Windows Insider بروید. سپس مطمئن شوید که Beta channel انتخاب شده است. Windows نمی تواند روی این دیسک نصب شود.ممکن است سخت افزار این کامپیوتر از بوت شدن این دیسک پشتیبانی نکند.اطمینان حاصل کنید که کنترلر دیسک در منوی BIOS کامپیوتر فعال شده است. ویندوز دوبار آویزان این نوع پنجره دارای دو ارسی است که در قاب به صورت عمودی به سمت بالا و پایین حرکت می کنند. ۷- ضمنا با انتخاب Give me updates for other Microsoft products when I update در پایین این بخش می توانید از آپدیت دیگر محصولات مایکروسافت نیز مطلع شوید.

روی یک قسمت از فضای خالیِ محیط دسکتاپ راست کلیک کرده و گزینهی اول منو، یعنی View را انتخاب کنید. با وجود آنکه مایکروسافت ابزار خاص خود را برای ساخت دیسک بوت USB/ISO ویندوز در اختیار کاربران قرار داده است، این شرکت اعلام کرده نسخه سازگار با ویندوز 11 آن تا چند ماه پس از عرضه رسمی این سیستمعامل در دسترس نخواهد بود. در راهنمای نصب windows 11 نحوه آپگرید و ارتقای سیستم فعلی خود از ویندوز 10 به ویندوز 11 را نیز یاد خواهید گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید