آموزش نصب ویندوز 10 و پارتیشن بندی

TRADE) میباشند. اسکنر (Recognia) موجود در این پلتفرم، به شما در بررسی سهام براساس رویدادهای تکنیکالی و یا الگوها کمک میکند و هشداری را برای آگاه کردن شما از برقراری معیارهای مورد نظر، صادر میکند. این نمایشگرها به بررسی معیارهای تحلیلی براساس موارد تکنیکالی، بنیادی، میزان سود (Earnings)، میزان احساسات در بازار (Sentiment) و رویدادهای خبری، میپردازد. اسکن نوسانی (Oscillator scan) که در لایو اکشن این پلتفرم معاملاتی قرار دارد، به بررسی خرید افراطی (Overbought) و یا فروش افراطی (Oversold) در سهام میپردازد و به دنبال کشف موقعیتهای معاملاتی در سبد سهامی مشتری میباشند.

با پیشرفتهای صورت گرفته در سختافزارها و دسترسی به هزاران مورد از اطلاعات در طی 15 سال گذشته، ابزارهای تحلیل تکنیکال بهصورت آنلاین برای تمامی معاملهگران، در دسترس میباشند. نمودارهای پیشرفته موجود در نسخهٔ تحت وب به شما امکان بررسی دیتاهای قیمتی 40 سال گذشته را میدهد، این دیتاهای قیمتی در معاملهگری میان روزانه (intraday trading) بهمدت 30 روز – بهعلاوه ساعات معاملاتی تمدیدشده – در اختیار شما هستند. معاملهگران میتوانند پارامترهایی که برایشان از بیشترین اهمیت برخوردار است را مشخص کرده و به بررسی نتایج حاصله بپردازند.

ابتدا نیاز است تا فایل نصب AMIDuOS را از سایت توسعه دهنده این برنامه دانلود و نصب نمایید. برای افزودن این قابلیت ها نیاز است تا فایل gapps را که در مرحله قبل دانلود کردهاید را بر روی AMIDuOS نصب کنید. نصب این آپشن هیوندای برای ماشینهای مدل بالا نیاز به تخصص دارد. در لپ تاپ ها نیاز است برای گرفتن اسکرین شات همزمان کلید fn هم همراه با کلید های بالا فشار دهید .

نمودارهای قابل شخصیسازی گستردهای در کنار صدها اندیکاتور و دیتاهای اسکرین شده زنده، توسط پلتفرم معاملاتی اینتراکتیو بروکرز ارائه میشوند. نمودارهای قابل شخصیسازی (StreetSmart Edge)، از ابزارهای تشخیص الگوی (Recognia) استفاده میکنند. ابزارهای (Recognia) بهصورت خودکار به تحلیل حرکات قیمت (Price Action) پرداخته و به یافتن الگوهای نموداری کلاسیک در نمودار، میپردازند. بخش مهمی از موفقیت هر معاملهگر – بهخصوص آنهایی که به معاملات پیدرپی میپردازند – توانایی آنها در ارزیابی الگوهای موجود در اطلاعات معاملاتی میباشد. نسخهٔ تحت وب ارائهشده توسط شرکت فیدلیتی، دارای الگوهای تکنیکال و رویدادهایی که توسط (Recognia) ارائه شده است، میباشد.

بسیاری از کارگزاریهای لیست شده از (Recognia)، یک تأمینکنندهٔ شخص ثالث استفاده میکنند. پلتفرم کارگزاری (Ally Invest)، دارای یک نمایشگر سهام میباشد که از سیستم (Recognia) قدرت میگیرد. این پلتفرم دارای بیش از 100 نمایشگر از پیش تعریفشده برای بررسی بازار بهصورت زنده میباشد. Google Remote Desktop به صورت یکپارچه کار می کند؛ اما نمی توانید از اپلیکیشن های جداگانه در هر دو نمایشگر (گوشی و کامپیوتر) استفاده کنید. TRADE) استفاده کنید تا به بررسی سیستم معاملاتی خود بپردازید. 2. در حالی که صفحه نمایش خالی است، کلید F10 را چندین بار فشار دهید تا وارد منوی تنظیمات BIOS شوید.

با اجرای این نرم افزار برای اولین بار ممکن است روند اجرای برنامه کمی طول بکشد؛ بهتر است کمی صبور باشید. اکنون برای نصب apk به صورت دستی و خارج از فروشگاه آمازون بدین صورت عمل کنید:۱- منوی استارت را باز کرده و عبارت Windows Subsystem for Android را جستجو کرده و روی اولین نتیجه کلیک کنید تا پنجره تنظیمات آن باز شود.۲- در پنجرهی بازشده، بخش Developer mode را پیدا کرده و نماد تغییر وضعیت آن را به ON تغییر دهید تا گزینههای توسعهدهندگان در محیط اندروید فعال شود.۳- بخش IP Address را یافته و آدرس ارائه شده برای عیبیابی بیسیم را مشاهده کنید و با کلیک روی Copy آن را کپی کنید.

همانطورکه گفتهشد، روش رسمی برای نصب اپلیکیشنهای اندرویدی فروشگاه آمازون است اما در این آموزش قصد داریم هر اپلیکیشن با فرمت APK را نصب کنیم.خوشبختانه مایکروسافت امکانات متعددی را که یکی از آنها دسترسی به تنظیمات توسعهدهندگان اندروید و فعالسازی قابلیت اشکالزدایی است، فراهم کرده است. در مرحلهی اول، باید ابزار اشکالزدایی اندروید را که با استفاده از دستورهای خط فرمان ویندوز عمل میکند، بارگیری و راهاندازی کنید. گرچه روش توصیهشده برای ارتقا به ویندوز ۱۱ استفاده از تنظیمات Windows Update است میتوان این نسخهی جدید را با Installation Assistant نصب کرد که مانند Update Assistant برای ویندوز ۱۰ عمل میکند.

داشتن یک نسخه فعال از ویندوز 11 تضمین می کند که می توانید از همه ویژگی های رایانه خود مانند سفارشی سازی تنظیمات ظاهری و… در صورت ارتقا ویندوز 10 به نسخه 21H1 امکان دارد در فرآیند بروزرسانی یا فعال کردن آن به یکی از دو مشکل زیر بر بخورید. نظر شما در مورد تصمیم این کمپانی مبنی بر اجرای اپلیکیشن های اندروید در محیط ویندوز چیست؟ ما نمی گیم فیبوگروپ کلاهبردار هست و پولتون رو بالا میکشه ولی به نظر ما مشکلات زیادی داره از جمله پشتیبانی، مشکلات نموداری و همینطور مشکل در برداشت به این دلایل و با توجه به اینکه بروکرهای بهتری در حال حاضر وجود دارند ما فیبوگروپ رو پیشنهاد نمیدیم.

از جمله نکات مثبت اپرا میتوان به رابط کاربری آسان آن اشاره نمود. برنامهٔ اکتیو تریدر پرو (Active Trader Pro)، رابط قابل دانلود شرکت فیدلیتی میباشد که امکانات بیشتری را نسبت به وبسایت این مجموعه ارائه میکند. ارائه میشود، ابزارهای تحلیل تکنیکالی عالیای را در اختیار بسیاری از کارگزاریها گذاشته است، و آنها نیز از این ابزار در پلتفرمهای معاملاتی خود استفاده میکنند. بنابراین دی وی دی های ارزان قیمت ویندوزی که در بازار میبیند به هیچ عنوان اورجینال و اصل نیستند و برای فعال سازی آن ها هم از لایسنس سیستم عامل ویندوز استفاده نشده است. به اشتراکگذاری یک کانکشن اینترنتی با سیم به صورت وایرلس با سایر ابزارها، از طریق ویژگی در ویندوز ۷ با عنوان شبکه ad-hoc امکانپذیر میشود.

پارتیشنبندی هارد مثل تقسیم یک خونه به چند بخشه. در اولین آپدیت بزرگی که چند هفتهی پیش برای ویندوز ۱۱ منتشر شد، سرانجام امکان اجرای اپلیکیشنهای اندروید از حالت بتا خارج و دردسترس کلیه کاربران قرار گرفت. امکان بررسی واچ لیست (Watchlist) از پیش تعریفشده نیز وجود دارد. مایکروسافت همچنین در سیاست حریم خصوصی خود تصدیق میکند که به منظور بهتر کردن خدمات گفتار خود، مقادیر کوتاهی از دادههای صوتی را بهصورت دستی بررسی میکند.

بررسی نمودارها بر روی دستگاههای تلفن همراه شامل اندیکاتورهایی تکنیکالی معدودی میباشد، اما هیچ ابزاری برای ترسیم خطوط در نسخه موبایل وجود ندارد. پس از تعیین تنظیمات و کلیک بر روی کلید Accept، با صفحه زیر روبرو خواهید شد. در صورتی که میخواهید رایانه خود را به فروش برسانید یا آن را در اختیار فرد دیگری قرار دهید، میبایست گزینه “Remove everything” را انتخاب کنید، تا همه چیز پاک شده و به تنظیمات قبلی باز گردد. اما آیا راه دیگری برای نصب اپلیکیشنهای اندروید در ویندوز وجود دارد؟

توجه داشته باشید که فایل apk بارگیری شده را از قبل در مسیر پوشه platform-tools قرار داده باشید.بعد از دنبال کردن تمامی مراحل بالا، اپلیکیشن یا بازی موردنظر شما نصب خواهد شد و میانبر آن مانند سایر اپلیکیشنهای ویندوز در منوی استارت قرار خواهد گرفت. در تمامی دیگر کامپیوترها، روش نصب مجدد کلی سیستمعامل یا Clean Install بدین صورت است که از فایل نصبی ویندوز رایج و سراسری استفاده نمائید. این برنامه درواقع یک ماشین مجازی است که یک نسخه کامل از سیستمعامل اندروید را نیز بههمراه خود دارد.مایکروسافت بهمنظور دانلود و اجرای اپلیکیشنهای اندرویدی با شرکت آمازون همکاری کرده است، از اینرو با نصب این برنامه، فروشگاه نرمافزاری آمازون نیز نصب خواهد شد تا کاربر بتواند برنامههای مورد نیاز خود را از این فروشگاه دانلود کند.

مایکروسافت سرانجام نخستین بهروزرسانی بزرگ سیستمعامل ویندوز ۱۱ (Microsoft Windows 11) را دردسترس قرار داد. مهندسان مایکروسافت جهت اجرای اپلیکیشنهای اندرویدی در ویندوز ۱۱، برنامهای به نام Windows Subsystem for Android یا «زیرسیستم ویندوز برای اندروید» را توسعه دادهاند. جهت نصب اپلیکیشنهای اندروید در ویندوز باید سه مرحله را طی کرد. بیشتر سایتهایی که ابزارهای تحلیل تکنیکال را برای تحلیلگران فراهم میکنند، راهنماییهایی نیز برای معاملهگران در جهت درک مفاهیم پایه، ارائه میکنند.

بنابراین اگر تمایل دارید تا گوشی اندروید خود را از طریق کامپیوتر کنترل کرده و یا برعکس به کنترل کامپیوتر از طریق گوشی اندرویدی بپردازید، میتوانید از نرم افزارهای ذکر شده در فوق استفاده کنید. سپس اتصال هر کدام، سیستم خود را ری استارت کنید تا متوجه شوید که مشکل از کدام دستگاه بوده است تا آن را به کامپیوتر وصل نکنید و دوباره دچار مشکل نشوید. نگران نباشید اگر قرار باشد یک تنظیم خاصی را در رجیستری ویندوز وارد کنید، حتما گفته خواهد شد که از کدام مقادیر باید استفاده کنید.

از گزینه سمت چپ، Sign-in options را انتخاب کنید. بهدلیل پیدا کردن نوعی آسیبپذیری صفر روزه (Zero-Day Vulnerability) در بهروزرسانی مه ۲۰۲۰، مایکروسافت انتشار عمومی آن را تا تاریخ ۲۸ مه (۸ خرداد ۱۳۹۹) بهتأخیر انداخته است. بعد از انتخاب کلید Install را بزنید تا برنامه نصب شود. 6- نرمافزارهای مورد نیاز خود را نصب و پیکربندی کنید. به زبانه Tools رفته و سپس گزینه Optimize کلیک کنید. همچنین با کلیک راست روی میانبر و انتخاب گزینه App settings، میتوانید به تنظیمات آن اپلیکیشن در محیط اندروید دسترسی داشته باشید و با گزینه Uninstall نیز آنرا حذف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید