آموزش 4 روش اتصال گوشی اندروید به ویندوز 10 – جدیدترین اخبار روز

اگر کلید F2 کار نمی کند چگونه می توانم بایوس را وارد کنم؟ چون شما، تنها با راهاندازی AMIDuOS نمی توانید به قابلیت های نرم افزاری گوگل مانند گوگل پلی دسترسی داشته باشید. Enter را فشار دهید تا CMD را به عنوان ادمینستیتور باز کنید. این کار کمک میکند تا بتوانید خدمات گوگل را دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید. اگر WSA را در حالت Continuous Mode قرار دهید، این زیرسیستم همواره در پشت صحنه سیستم در حال اجرا خواهد بود.

این ویژگی که بهصورت آزمایشی به ویندوز اضافه شده در حالت beta به سر میبرد و دارای باگ و مشکلات بسیاری است مایکروسافت برای رفع ارورهای آن به تازگی build 22483 قابلیت insider منتشر کرده است. روبرو شوید؛ هر کدام از این مشکلات به نوبه خود یک دردسر بزرگ است. بله. ممکن است Crack کردن ویندوز خطرات و مشکلات امنیتی به همراه داشته باشد، پس بهترین کار استفاده از نسخه رسمی و اورجینال ویندوز است. استفاده میکردیم، اما مایکروسافت در یک حرکت غافلگیرانه اعلام کرد که بسیاری از کاربران فعلا تحت عنوان windwos insider در ویندوز 11 میتوانند امکان اجرای برنامه و اپلیکیشنهای androild در ویندوز 11 را داشته باشند تا پس از آزمایشات لازم این ویژگی برای عموم قرار داده شود.

چندی قبل اپلیکیشنهای اندروید از طریق کانال اینسایدرها در دسترس ویندوز ۱۱ قرار گرفتند، اما کاربران میتوانند بهصورت دستی و بدون عضویت در کانال اینسایدرها هم این برنامهها را نصب کنند. در صورت تمایل، حتی میتوانید بدون نیاز به عضویت در سیستم Insider، فایل ایزو ویندوز ۱۱ را دریافت کرده و خودتان مراحل نصب و پیاده سازی را انجام دهید. روی گزینه Files کلیک کنید تا آدرس IP را به دست آورید. با این کار یک دیالوگ باکس باز خواهد شد که ابتدا Position (موقعیت) را انتخاب کرده و سپس بر روی Set Desktop Background (تنظیم پس زمینه دسکتاپ) کلیک کنید و کار تمام است.

Recovery رفته، و حذف همه چیز و تنظیم مجدد کامپیوتر را انتخاب میکنید، در این قسمت میتوانید با انتخاب گزینه Cloud Download، از سیستم عامل بخواهید به جای نصب مجدد ویندوز از روی فایلهای محلی روی سیستمتان، جدیدترین و به روزترین نسخه ویندوز ۱۰ را، از روی فضای ابری بارگیری کرده، آن را بر روی سیستم شما نصب کند. در این قسمت باید وارد تنظیمات بایاس و یا UEFI سیستم شوید و اولویت بوت را به درستی تنظیم کنید و ببینید که اولویت بوت برروی هارد شما تنظیم شده است یا خیر.

در این سیستم عامل دیگر با گوشههای تیز روبهرو نیستیم و پنجرهها با گوشههای گرد، ظاهر مدرنتری به خودشان گرفتهاند و میتوانند در تجربه کاربری هم تاثیر مثبتی داشته باشند. 3. برای استفاده از خدمات گوگل پلی و دیگر سرویس هایی که گوگل برای اندروید توسعه داده است، باید بسته نصب اپلیکیشن های گوگل یا gapps را نصب کنید. یکی از مواردی که در ویندوز ۱۱ اهمیت خاصی به آن داده شده است، بهبود تجربه ی گیمینگ برای گیمرهاست. که این، به معنی خداحافظی کامل با چیزی است که ما از Edge در سالهای 2015 تا 2020 میشناختیم… بنابراین اگر علاقه دارید ترفند اجرای برنامههای اندروید در ویندوز ۱۱ بدون محدودیتهای اینسایدر و منطقه مکانی بدانید با ما همراه باشید.

حال برای اینکه شما برخی از قسمت های ویندوز را فارسی کنید باید بدانید در کدام قسمت ریجستری تعریف شدن. در واقع برای آن که بدانید هاست ویندوز چیست، باید گفت هاست ویندوز سرویسی است که اگر برنامهای برای استفاده از برنامههای خاص مایکروسافت مانند صفحات سرور فعال (ASP) دارید و همچنین برنامهای برای توسعه وب سایت خود با مایکروسافت فرانت پیج دارید، باید به آن مراجعه کنید. 4. روی Browse کلیک کنید و به پوشهای بروید که ابزارهای پلتفرم ADB را در آن ذخیره کردهاید. به وبسایت گوگل بروید و Android SDK Platform-Tools را دانلود کنید.

در این بخش نحوه اتصال گوشی به ویندوز ۱۰ با برنامه Your Phone آموزش میدهیم. وارد بخش Connection (اتصالات) شوید. 2. برای فعال سازی برنامه AMIDuOS، باید وارد بخش تنظیمات Bios شوید. همچنین، مشکل دیگری در این بخش وجود دارد که معمولاً از پس ارتقا به نسخه جدید رخ میدهد. اما پس از مدتی رسما از انتشار این سیستم عامل در تاریخ ۱۳ مهر ماه (۵ اکتبر) خبر داد و از این تاریخ کاربران به مرور زمان به آن دسترسی پیدا میکنند. سپس، بعد از این کار، به محل پکیج gapps رفته و بر روی گزینه Apply to DuOS کلیک راست کنید.

اکنون بزرگترین فایل را از این لیست انتخاب کرده و بر روی دانلود کلیک کنید تا برنامه پیشنیاز دانلود شود. برای به دست آوردن آدرس WSA روی فایل کلیک راست کرده و گزینه Copy as path را بزنید، سپس در پنجره خط فرمان کلیک راست کرده و آدرس مربوطه را پیست کنید. بعد از انجام این مراحل، یک بار سیستم را ریستارت کرده و سپس اقدام به بررسی وضعیت اینترنت کنید. در بخش جستجو عبارت داخل پرانتز (9P3395VX91NR) را وارد کرده و جستجو کنید. ویندوز 10 دوباره کامپیوتر شما را برای یافتن پرینترهایی که به آن متصل هستند جستجو خواهد کرد و امیدواریم شما را شناسایی و نصب کند.

زیرسیستم اندروید برای ویندوز ۱۱ هنوز به دست همه کاربران این سیستم عامل نرسیده و فقط از طریق برنامه اینسایدر در دسترس است. در اینجا هم باید به حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوید. TAB را به صورت همزمان فشار دهید. اما در صورت تمایل میتوانید برنامههای اندرویدی را به شکل دستی بدون پیوستن به کانال بتا روی ویندوز ۱۱ نصب کنید. برنامه WSATools ابزاری است که توسط «سیمونه فرانکو» در مایکروسافت استور منتشر شده و اساسا یک رابط گرافیکی برای شبیهسازی دستورهای خط فرمان ADB به منظور نصب اپلیکیشنهای اندروید است. اما از آن جایی که مایکروسافت بهصورت رسمی سرویس آمازون استور قرارداد بسته و پیشنهاد داده که کاربران ویندوز از همین فروشگاه استفاده کنند تا با مشکل نصب برنامه اندروید در ویندوز 11 روبرو نشوند.

این کار کمک میکند گزینه شبیه ساز اندرویدی برای راه اندازی مجدد، دچار مشکل نشود. نصب و راه اندازی این نرم افزار، نیاز به داشتن سیستم هایی دارد که برای اجرای اندروید در ویندوز مناسب هستند. قاعدتا با اجرای این مرحله فایل های راه اندازی که پاک یا خراب شده اند جایگزین شدهو مشکل حل خواهد شد. شاید یک ویروس به سیستم عامل آسیب رسانده باشد، و یا هارد دیسک خراب شده و نیاز به تعویض دارد. 3. در گوشی سامسونگ خود، به منوی تنظیمات بروید و روی آیکن Link to Windows بزنید.

با استفاده از فرمان cd به پوشه Android SDK Platform-Tools بروید. نصب پکیج اپلیکیشن های گوگل نیز که در مراحل قبل انجام شد، کمک میکند تا به امکانات نرم افزاری گوگل دسترسی پیدا کنید و برنامه های مورد نظر خود را از گوگل پلی دریافت کنید. اگر مراحل را بهدرستی دنبال کرده باشید، Command Prompt به شما اعلام میکند که نصب موفقیتآمیز بوده است. اکنون شما به تنهایی از پس نصب ویندوز 10 بر آمدید. پس از واردکردن کد گزینه ProductId را انتخاب کنید. Reinstall Windows 10 : یکی از بهترین گزینه ها ، زمانی که واقعا راهی ندارید می توانید ویندوز را دوباره نصب کنید.

اگر هنوز آدرس IP را نمیبینید، روی گزینه Refresh کلیک یا پنجره تنظیمات را دوباره باز کنید. روی دکمه Change در کنار کادر To rename this computer or change its domain کلیک کند. در پایان و زمانی که ابزار داخلی ویندوز موفق به پیدا کردن شیوه رفع مشکل شد، Apply this fix را انتخاب نمایید. برای باز کردن کامند پرامپت در هر پوشه یا درایوی باید همزمان که کلید شیفت را پایین نگه میدارید روی درایو، پوشه یا جای خالی از صفحه مورد نظر راست کلیک و از منوی باز شده Open command window here را انتخاب کنید.

پیش از نصب ویندوز 10 لازمه بدونید که سخت افزار مورد نیاز برای ویندوز 10 چیه و اینکه آیا کامپیوتر شما با ویندوز 10 سازگاری داره یا نه . با استفاده از نرم افزار «تلفن شما» یا Your Phone، کاربران می توانند شاهد اجرای اپلیکیشن های اندروید در ویندوز 10 باشند و با مشاهده نرم افزارهای اندرویدی در این برنامه، وارد آن شوند. 6. سپس نرم افزارهای مورد علاقه خود را نصب و پیکربندی کنید. برای استفاده از این برنامه نخست باید چند مرحله مهم را برای پیکربندی پشت سر بگذارید.

در اینجا لیست کوتاهی از پیامهای خطایی است که ویندوز ممکن است در حین راهاندازی پرتاب کند: دادههای پیکربندی بوت برای رایانه شخصی شما وجود ندارد یا حاوی خطاهایی است. برای نصب فایل APK از دستور adb install appname.apk استفاده کنید و به جای appname.apk، آدرس فایل APK که در اینجا brave.apk است را بنویسید و اینتر بزنید. را بنویسید و اینتر بزنید. Dark mode در ویندوز ۱۱ اکنون می تواند سرش را با افتخار در مقایسه با آنچه در macOS برای این مود داریم، بالا نگه دارد. از فلش های بالا و پایین برای پیمایش در انتخاب های منو استفاده کنید.

با استفاده از Safe Mode و ریکاوری ویندوز، میتوانید ویندوز خود را بالا بیاورید و سپس با تنظیمات نرمافزاری، مشکل را حل کنید. لذا پارتیشن بندی اشتباه هم گاهی اوقات میتواند، سبب ایجاد مشکل Bootmgr کامپیوتر شود. سپس در بخش System Configuration، گزینه Virtualization Technology را پیدا کنید و آن را فعال کنید تا برای اجرای برنامه های Android در ویندوز 10 با مشکل مواجه نشوید. داشتن ویندوز ویندوز 7، 8، 8.1، 10 نسخه 32 یا 64 بیتی، فعال بودن قابلیت Virtualization Technology در تنظیمات بایوس سیستم، حداقل 2 گیگابایت حافظه رم و حداقل 2 گیگابایت حافظه دستگاه، از حداقل های مورد نیاز، برای اجرای اپلیکیشن های اندروید در ویندوز 10 هستند.

دیدگاهتان را بنویسید