روش استفاده از گوشی اندروید به عنوان مانیتور (۳ روش ساده) – جالب آموز

با این کار شما به مراحل بعدی نصب اپلیکیشن می روید. 6بعد از گذراندن این مراحل و در آخر، معمولا چند پیام برای شما نمایش داده می شود که برای دسترسی به اطلاعات مخاطبین و تصاویر شما است و بهتر است آنها را تایید کنید. خلاصهای از مزایا و معایب فیبو گروپ در جدول زیر نمایش داده شده است. شما برای اینکه بتوانید دانلود واتساپ برای ویندوز ۷ و نصب آن را انجام دهید یک راه حل کاربردی دارید و آن هم استفاده از بخش وات ساپ وب در سایت واتساپ است. جابهجایی بین دسکتاپهای مختلف نیز با افکت فیداوت انجام میشود که روان بودن UI ویندوز ۱۱ را به رخ میکشد.

بعد از اینکه دانلود واتس آپ برای گوشی را انجام دادید، وقت آن می رسد که نسبت به نصب این اپلیکیشن اقدام کنید. بعد از آن به راحتی می توانید رایانه تان را به وسیله گوشی و از راه دور کنترل کنید. تلگرام یکی از پیام رسان های محبوب میان ایرانیان است و کاربران بسیاری در سراسر جهان دارد که در مقاله زیر می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص این برنامه به دست بیاورید.

ویندوز ۷ یکی از محبوب ترین ویندوز های جهان در حال حاضر محسوب می شود. یکی از متداول ترین روش هایی که در این زمینه وجود دارد، استفاده از BlueStacks می باشد. بر خلاف سایرین، BlueStacks 3.0 به شما امکان می دهد چندین برنامه و بازی اندروید را به طور همزمان اجرا کنید. یکی از مشکلاتی که برای دانلود و نصب واتساپ بر روی کامپیوتر وجود دارد این است که حتما باید تلفن همراه برای استفاده از این اپلیکیشن بر روی کامپیوتر، فعال و آنلاین باشد.

پیشنهاد می کنیم که اگر وات ساپ را بر روی تلفن همراه خود نصب کرده اند، باز هم این پیام رسان را بر روی سیستم کامپیوتر خود نصب کنند. کاربران علاوه بر اینکه می توانند واتساپ را بر روی تلفن همراه خود نصب کنند، امکان این را دارند که از این برنامه بر روی کامپیوتر هم استفاده کنند. بعد از آن می توانید شماره تلفن همراه خود را بدون صفر اول آن وارد کنید. در این مرحله، ابتدا پیش شماره ۰۹۸ که متعلق به ایران است را وارد کنید تا اپلیکیشن متوجه شود شما در ایران زندگی می کنید. لذا با استفاده از این نرم افزار، حتی اگر حین دانلود آپدیت اتصال اینترنت شما قطع شده و یا حتی اگر دستگاه شما خاموش شده و روشن شود، دیگر روند دریافت از ابتدا آغاز نشده و برخلاف روش دریافت از طریق برنامه Settings، میتوانید ادامه فایلها را تا جایی که دانلود شدهاند دریافت نمائید که البته این عملیات به صورت خودکار توسط نرم افزار انجام میشود.

دانلود واتس آپ و نصب آن بر روی لپ تاپ تفاوت چندانی با دانلود این برنامه و نصب آن بر روی کامپیوتر ندارد. مدتها پیش شایعهای مبنی بر این منتشر شد که واتساپ درحال کار روی نسخهی جدید اپلیکیشن دسکتاپ خود است. در این روش فقط باید وارد وب سایت رسمی واتساپ و بخش واتساپ وب شد. دلیل اینکه نسخه واتساپ ویندوز ۷ در وب سایت رسمی واتس آپ وجود ندارد، از رده خارج شدن ویندوز 7 از طرف مایکروسافت و ارائه نسخه های به روزتر از آن می باشد. نسخه دسکتاپ اکسپرینس یا معمولی: آخرین مسئلهای که باید به آن توجه کنید این است که انتخاب مناسبی مابین ویندوز سرور دسکتاپ اکسپرینس یا معمولی داشته باشید.

فقط باید توجه کرد که در این روش حتما تلفن همراه را در کنارخود داشت. بدون استفاده از تلفن همراه و اسکن کد نمی توان این روش را پشت سر گذاشت. 2بعد از انجام فرآیند نصب واتس آپ برای کامپیوتر، شما احتمالا با صفحه ای مواجه می شوید که واتساپ از شما می خواهد کد QR را با استفاده از اپلیکیشن موبایل خود اسکن کنید. شما باید در اپلیکیشن واتساپ موبایل خود به قسمت WhatsApp Web بروید و در آنجا اسکن را انجام دهید. 3بعد از اینکه نصب واتس آپ روی کامپیوتر شما انجام شد، امکان استفاده از آن را دارید؛ فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از برنامه واتساپ روی کامپیوتر، حتما باید اپلیکیشن موبایل این نرم افزار هم آنلاین باشد.

احتمال میرود در بهروزرسانیهای آینده، هماهنگی آن با زبان طراحی جدید ویندوز ۱۱ بیشتر شود.علاوه بر تغییرات ظاهری، ویژگیها و قابلیتهای جدید نیز به این نسخه افزوده شده است و اکنون از تعداد بیشتری از گزینهها و تنظیماتی که در نسخههای موبایل وجود دارند، پشتیبانی میکند؛ به عنوان مثال تنظیمات حریم شخصی، تنظیمات دانلود خودکار فایلها، شخصیسازی اعلانها و امکان انتخاب صدای اعلان مجزا برای هر گفتگو، امکان حذف یا آرشیو گفتگوها با یک کلیک و امکان راهاندازی واتساپ در هنگام روشن شدن دستگاه بخشی از امکانات نسخه جدید هستند.

هاست ویندوز در واقع یک فضای میزبانی وب سایت میباشد که بر روی سرور قرار گرفته است که این سرور دارای سیستم عامل ویندوز میباشد. یکی از سیستم عاملهای معمول و پر استفاده در بحث هاست سیستم عامل ویندوز میباشد. اگر شما به وب سایت رسمی واتساپ مراجعه کنید و از آن طریق بخواهید نسخه های ویندوز این پیام رسان را دانلود کنید، مشاهده خواهید کرد که دانلود این پیام رسان فقط برای ویندوز ۸ به بالا امکان پذیر است.

1اولین کاری که باید انجام دهید، باز کردن وب سایت رسمی واتساپ است. یوتیوب یکی از سایت های اینترنتی برای انتشار فیلم های مختلف می باشد و در حال حاضر به یکی از پرمراجعه ترین سایت ها برای مشاهده فیلم تبدیل شده است که برای اطلاعات بیشتر می توان مقاله زیر را مطالعه کرد. این نرم افزار برای انتقال داده ها سرعت بسیار بالایی دارد و در زمان صرفه جویی به عمل می آورد. استفاده از این روش در زمان صرفه جویی می کند و سبب می شود با صرف زمان کمتری بتوان نسخه واتساپ ویندوز را بر روی لپ تاپ اجرا کرد.

برای تغییر اندازه کاشیهایی که چنین قابلیتی را دارند نیز باید بر روی آن راستکلیک زده و عبارت «کوچکتر» یا «بزرگتر» را انتخاب نمایید. در استارت منو خود راست کلیک کنید و Device Manager را انتخاب کنید. در ویندوز نسخه Vista و 7 پس از گذشت سی روز پیامی در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش ظاهر می شود که غیر مجاز بودن نسخه ویندوز را نشان می دهد. در قسمت «انتخاب حالت راهاندازی»، UEFI را انتخاب کنید (ویندوز 10 توسط حالت UEFI پشتیبانی میشود.) کلید F10 F10 برای ذخیره پیکربندی تنظیمات قبل از خروج (کامپیوتر پس از وجود به طور خودکار راه اندازی مجدد می شود).

اینک تنها کاری که شما باید انجام بدید، فرمت کردن درایو انتخاب شده است تا این گونه فضای کافی برای شما ایجاد شود. اگر بیش از یک درایو دارید ، دکمه Choose را انتخاب کنید تا درایو موردنظر برای بهینه سازی برنامه انتخاب شود. فریمورک الکترون به توسعهدهندگان اجازه میدهد تا اپلیکیشنهای تحتوب را در قالب برنامههای بومی به اجرا دربیاورند اما این عمل، کارایی برنامه را تحتالشعاع قرار میدهد.

به لطف حالت تمام صفحه ، می توانید بازی ها و برنامه های قابل بارگیری را به صورت تمام صفحه اجرا کنید. در ادامه لینک دانلود برنامه واتساپ برای کامپیوتر ارائه شده است. در این روش، کاربر، محیط تلفن همراه را در کامپیوتر شخصی خود شبیه سازی می کند و دانلود واتس آپ کامپیوتر را در همین محیط انجام می دهد. چرا که ممکن است به هر دلیلی، برای مدتی امکان استفاده از تلفن همراه خود را نداشته باشند و به این شکل می توانند ارتباط خود با مخاطبان واتس آپ را حفظ کنند. 1بعد از دانلود، به محض اینکه اپلیکیشن واتساپ را باز کنید، با پیام خوش آمد گویی واتس آپ، که می تواند به زبان انگلیسی یا فارسی باشد، مواجه میشوید.

بهرهگیری از زبان XAML برای نسخهی جدید واتساپ، نتایج مثبتی چون راهاندازی فوقالعاده سریعتر و هماهنگی بیشتر با عناصر و المانهای گرافیکی ویندوز را به دنبال داشته است. این خبر را یک افشاگر مطرح به نام رافائل ریورا فاش کرده و گفته است که این قابلیت هماکنون بهطور مخفی در بیلد ۲۲۵۷۲ ویندوز ۱۱ وجود دارد و کاربران میتوانند از آن استفاده کنند. Windows مجموعه ای از سیستم عامل ها و برنامه ها است که به عنوان یک سیستم عامل (OS) شناخته می شود و یک رایانه شخصی را کنترل می کند.

علاوه بر سایر برنامههایی که میتوانید در استور دریافت کنید، همه برنامههای استاندارد مانند Photos ، پخشکننده موسیقی Groove ، ضبط صدا، دو برنامه Paint 3D و کلاسیک ، ایمیل، تقویم، و غیره را نیز می توانید دریافت کنید. واتس اپ برای راحتی کار کاربران خود علاوه بر نسخهی وب واتساپ، اقدام به عرضهی نسخهی کامپیوتر آن کرده است. شما با نصب این نرم افزار میتوانید به حساب کاربری خود در واتس اپ دسترسی داشته باشید و پیامهای ارسالی و دریافتی خود را مدیریت کنید. 5یکی از مراحل مهمی که در هنگام نصب واتس آپ باید به آن دقت داشته باشید، بازیابی اطلاعات است.

شما می توانید با ایجاد این سیستم عامل مراحل نصب واتساپ بدون گوشی را تجربه کنید. این نرم افزار در کامپیوتر رابط کاربری زیبا و آسانی دارد و با استفاده از این اپلیکیشن می توان استیکر های اختصاصی ایجاد و آن را برای مخاطبان ارسال کرد. افزون براین، رابط کاربری آن دچار تحولاتی شده و اکنون با زبان طراحی ویندوز همخوانی بیشتری دارد.اگر با نسخهی سنتی واتساپ دسکتاپ کار کرده باشید احتمالا از تجربه کاربری آن خاطرهی خوشی نخواهید داشت. اکنون واتساپ به پلتفرم UWP روی آورده است، گرچه برای عرضه این نسخه کمی دیر شده است چرا که طبق اخبار گذشته، مایکروسافت پلتفرم یونیورسال را کنار گذاشته و حتی توسعهدهندگان را به مهاجرت از این پلتفرم تشویق کرده است، با این وجود نسخهی جدید پیشرفت چشمگیری در عملکرد و تجربهی کاربری داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید