یک پنجره جدید ظاهر خواهد شد

جمله بالا بدین معناست که شما میتوانید بدون این که تلفن همراه شما به اینترنت وصل باشد، روی رایانه خود پیام بفرستید و یا دریافت کنید و به راحتی از واتساپ استفاده کنید. اگر قطع شدن اینترنت بعد از آپدیت ویندوز ۱۰ بعد از دریافت یک feature update بهوجود آمده باشد، میتوانید این بهروزرسانی را هم از سیستم پاک کرده تا مشکل برطرف شود. شاید این روند در نگاه اول چندان مشکل بزرگی نباشد، اما از آن جا که فرآیند ورود به برنامه در کامپیوتر با بارکد انجام میشود، در درازمدت خسته کننده خواهد بود. به این ترتیب با نصب یک برنامهی اضافه روی سیستم خود قادر خواهید بود که واتساپ را بدون نیاز به گوشی اجرا کنید.

برای اینکه بتوانید برنامهی محبوب واتساپ را روی کامپیوتر اجرا کنید، باید ابتدا نسخهی ویندوز آن را تهیه کرده و روی سیستم خود نصب کنید. اگر شما نیز به دنبال راهی برای اجرای واتساپ روی کامپیوتر هستید ولی نمیخواهید از فرآیند خسته کنندهی برنامهی نسخهی ویندوز استفاده کنید، روشهایی برای شما وجود دارد تا از این مشکل دوری کنید. بازیهای امروزی، گزینههای مختلفی را جهت دستکاری در اختیار شما قرار میدهند.

فیلمهایی برای مقایسه این سرعتها وجود دارند که نشان میدهند ویندوز 8.1 سریعتر از سیستم عامل x مک در مکبوک راهاندازی میشود. همانطور که در تصویر زیر میبینید، یک نقاشی سرگرمکننده از یک تلویزیون خندان و پاپ کورن کشیدم. پس از آن شرایط و مقررات را قبول کنید و Next را بزنید تا به صفحه ای مانند تصویر زیر برسید. چنانچه نمیخواهید که برنامهی واتساپ را روی سیستم خود نصب کنید یا فقط میخواهید یک بار از این نسخه برای ارسال یک فایل از کامپیوتر برای دوست خود استفاده کنید، بهتر است به جای این روش از اجرای واتساپ روی کامپیوتر در نسخهی سایت بهره ببرید.

برای انجام این کار میتوانید از اپلیکیشن دسکتاپ واتساپ استفاده کنید. با همهی این مسائل به شما پیشنهاد میکنیم از نسخهی اصلی ویندوز این برنامه برای کامپیوتر خود استفاده کنید. این یعنی اینکه شما باید حتما وارد برنامهی واتساپ در گوشی شوید و همچنین اینترنت خود در گوشی را روشن کنید تا برنامه در کامپیوتر اجرا شود. ۳برای ورود به اکانت خود در ویندوز، ابتدا وارد برنامهی واتساپ در گوشی خود شده و از بخش بالای برنامه روی آیکون سه نقطه کلیک کنید. نصب و دانلود واتساپ روی کامپیوتر یکی از سوالاتی است که کاربران زیادی جواب درستی برای آن پیدا نکردهاند.

اولین نسخه Windows ، که در سال 1985 منتشر شد ، به سادگی یک رابط کاربری گرافیکی بود که به عنوان پسوند سیستم عامل دیسک موجود مایکروسافت یا MS-DOS ارائه می شد. برای پاسخ به این سوال باید گفت چنین قابلیتی وجود دارد، اما این روش ها به هیچ وجه توسط نسخه رسمی واتساپ انجام نمیشود. پس برای انجام این کار وارد تنظیمات شوید. پس از فعال کردن اتصال بلوتوث در تلفن همراه نوبت به انجام تنظیمات بلوتوث در کامپیوتر و اشتراک گذاری اینترنت می رسد. ۲پس از نصب آخرین نسخهی ویندوز این برنامه، با اجرای آن با یک صفحه مطابق شکل زیر مواجه میشوید.

برای این کار با مراجعه به لینک زیر اقدام به دانلود برنامه کرده و سپس آن را روی سیستم خود نصب کنید. همچنین به شما اطلاع میدهد که کاربر میتواند از واتساپ در حداکثر چهار دستگاه به طور همزمان استفاده کند. اولین مشکلی که باید پیرامون اجرای واتساپ در رایانه بدانید، این است که برنامهی واتساپ در نسخهی ویندوز، چه در ورژن اصلی و چه در ورژن تحت وب، به طور کامل به اکانت گوشی موبایل شما وابسته است. در منوی باز شده روی گزینهی WhatsApp web کلیک کنید تا به بارکدخوان برنامهی واتساپ منتقل شوید. از سوی دیگر بسیاری از علاقهمندان به برنامهی واتساپ، دوست دارند بدانند که آیا امکان دانلود واتساپ روی کامپیوتر و اجرای این برنامه بدون نیاز به سیمکارت وجود دارد؟

یکی دیگر از مشکلاتی که در نسخهی ویندوز این برنامه برای برخی کاربران به وجود میآید، خروج از برنامه است. از سوی دیگر مشکلاتی در این برنامه وجود دارد. ضمن اینکه امکان نصب و استفاده از این شبیه ساز در سیستم عامل های مک او اس و لینوکس هم وجود دارد و Genymotion محدود به سیستم عامل ویندوز نیست. پیامرسانهای زیادی در سراسر دنیا استفاده میشوند، اما بدون شک واتساپ یکی از محبوبترین آنهاست. اگر از آنهایی هستید که بازیها را خریداری میکنند، ابتدا نسخههای دمو را نصب کنید و از اجرای آثار در رایانه خود مطمئن شوید و سپس اقدام به خریداری آنها کنید.

اولین خطی که در Command Prompt مشاهده می کنید نسخه سیستم عامل ویندوز شما است. در این روش شما باید پس از ورود به آدرس واتساپ در مرورگر خود، مانند روش گفته شده عمل کنید و به نوعی با بارکد احراز هویت انجام دهید. اپلیکیشن واتساپ یکی از محبوبترین پیامرسانهای سرتاسر جهان است. 3. آنقدر به سمت پایین اسکرول کنید تا به یکی از فایلهای install.wim یا install.esd برسید. اگر تنها یک بار یا هر از گاهی از واتساپ در کامپیوتر استفاده میکنید، به شما توصیه میکنیم از همین روش وبسایت استفاده کنید. باید این نکته را نیز بدانید که شما نمیتوانید با واتساپ وب تماس برقرار کنید.

از آن جا که این پیامرسان بخش مهمی از زندگی و حتی کار ما را تشکیل میدهد، گاهی اوقات لازم است تا این برنامه را روی کامپیوتر شخصی نیز نصب کنیم. اطلاعات لازم مثل نام شبکه، نوع رمزگذاری یا Encryption Type و نوع پروتکل امنیتی یا Security Type را تنظیم کنید. بنابراین اگر شما نیز تمایل به نصب واتساپ روی کامپیوتر دارید، این نکات را مطالعه کنید و با آگاهی از آن از نسخهی ویندوز استفاده کنید. شما می توانید بر روی دکمه show all capture در نوار ابزار کلیک کنید تا تمام ویدیو هایی که تا به حال ضبط کرده اید را بررسی کنید.

اگر مایلید ویندوز 8 را بر روی سیستم خود نصب کنید پیشنهاد میشود که آن را به صورت بروزرسانی و برروی ویندوز قبلیتان نصب ننمایید. ما در این بخش به شما شبیهساز bluestacks را پیشنهاد میکنیم. در واقع برنامههای متفرقهی زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که به شما کمک میکنند تا با ساخت یک شمارهی مجازی (مثلا شمارهی یک ایالت از آمریکا) بتوانید یک اکانت فیک داشته باشید. گاهی ممکن است در حالی که دارید روی ویندوز کار می کنید یا بعد از روشن نمودن کامپیوتر خود با این مشکل مواجه شوید. در این حالت، ابتدا کابل های مانیتور را جدا کنید و مشکل را در مانیتور دیگر بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید